Facebook Instagram Twitter
Domluvit konzultaci
China Care

>

Aktuality

>

Workshop: Jak se vyvarovat nachlazení a viróz

Workshop: Jak se vyvarovat nachlazení a viróz

9. února 2019

Přinášíme Vám další workshop na naší klinice, tentokrát na velmi aktuální téma. Chřipka či rýma, neboli napadení vnějším patogenem, jsou velmi nepříjemné, omezují nás v našem osobním a pracovním životě. Dalším nepříjemným aspektem je skutečnost, že jsme buď nakaženi virem nebo nákazu šíříme dál. V dnešní době je zvykem, že s virózou či chřipkou chodíme do práce a snažíme se normálně fungovat. Bohužel si tím velice škodíme, neboť důsledky podceňování léčby této nemoci, kterou vnímáme jako banální onemocnění, mohou mít pro nás fatální důsledky v podobě např. onemocnění srdce, revmatismu, autoimunitního onemocnění a permanentní únavy.

Na naší přednášce se dozvíte, jak předcházet tomuto onemocnění, jak posílit imunitu a když už onemocníte, tak jak být do několika hodin fit. Také zde zjistíte, jak Vám s těmito problémy můžeme pomoci my na klinice China Care.

Lektorkou bude Alena Bernardová, zkušená terapeutka China Care. Její celoživotní láskou je čínská medicína, neboť nejenže dává odpovědi na otázku „proč vzniká nemoc“, ale zároveň nabízí i řešení zdravotních problémů. A protože celý organismus funguje ve vzájemných souvislostech, mnohdy se vyléčí souběžně s daným problémem i jiné obtíže.

Workshop se bude konat v sobotu 9. února 2019 od 10 do 12 hodin na naší klinice na adrese Argentinská 38, 6. patro. Přihlásit se na workshop můžete na telefonním čísle +420 777 80 22 11 nebo na adrese info@chinacare.cz. Neváhejte a rezervujte si své místo již dnes, kapacita je omezená!

Zpět na aktuality
EN