Facebook Instagram Twitter
Domluvit konzultaci
obrazek

Na co se nás ptáte ...

obrazek

Výživové poradenství v China Care

Máte problém zbavit se přebytečných kil?

Vyzkoušeli jste již řadu různých diet, ale nikdy se vám nepodařilo zhubnout?

Cítíte se často unaveni a bez energie?

Nebo se jen chcete naučit jíst zdravěji?

Přijďte se poradit o stravování s naším výživovým specialistou!

Dobře si uvědomujeme, že neexistuje jen jeden výživový směr, který je vhodný pro kohokoliv. Každému může vyhovovat jiný typ stravování, ať už se jedná o výživový směr nebo o četnost jídel během dne. Proto nabízíme zcela individuální přístup.

Jak probíhá konzultace?

Na první konzultaci od Vás budeme potřebovat co možná největší množství informací, abychom vám mohli dát co možná nejpřesnější doporučení ohledně stravování. Bude nás tedy zajímat nejen Váš zdravotní stav, ale také zdravotní stav vašich rodinných příslušníků, vaše dosavadní stravovací návyky, míra pohybu apod.

Kdo poskytuje výživové poradenství?

Tomáš Mrázek se věnuje problematice stravování déle než 12 let. Vše začalo na střední škole, kdy ho uchvátila biologie a biochemie. Své vědomosti dále rozvíjel na vysoké škole, kde vystudoval obor nutričního terapeuta.

Výživovému poradenství se věnuje již 10 let a mezi jeho aktivity patří také přednášková činnost. Vede rekvalifikační kurzy výživového poradenství, kde se snaží předávat své znalosti a poznatky o zdravém stravování.

Tomáš se hlavně zabývá prevencí civilizačních chorob, jako je například obezita, cukrovka 2. typu, kardiovaskulární onemocnění a osteoporóza.

Ceník

Více o cenách jednotlivých služeb v oblasti výživového poradenství naleznete v našem ceníku.

Objednat se na konzultaci
EN