Facebook Instagram Twitter
Domluvit konzultaci
China Care

>

Aktuality

>

Vypisujeme nový kurz qigongu

Vypisujeme nový kurz qigongu

4.1.2019

Abychom vám pomohli s novoročním předsevzetím „cvičit a více se hýbat“, rozhodli jsme se vypsat kurz qigongu. Kurz bude mít 16 lekcí a bude se konat v termínu od 30. ledna do 29. května 2019 každou středu od 17:00 do 18:30 hodin. Cena kurzu bude 3 190 Kč. Kurz je vhodný pro začátečníky. Lekce qigongu povede zkušený lektor Zbyněk Gabriel.

O kurzu:

Qigong je původně staročínské cvičení, jehož cílem je dosažení tělesné a duševní harmonie. Základními principy jsou uvolnění a harmonizace těla, aby v něm mohla volně kolovat energie, harmonizace dechu, který tělu energii dodává, a tím se harmonizuje mysl. Qigong navozuje rovnováhu mezi aktivitou a odpočinkem, kdy se střídá pohyb s klidem a meditací v pohybu, jedná se o spojení dynamického cvičení a relaxace. Qigong má nejen preventivní, ale i léčebné účinky tam, kde problémy již nastaly.

O lektorovi:

Zbyněk Gabriel se věnuje Qigongu 18 let. Qigong cvičil spolu s Tai Ji (Tchai-ťi) pod vedením mistra Otakara Chocholy, člena 16. generace mistrů Wudang San Feng Pai a za pobytu v Čínském Wudangu. Poslední čtyři roky studuje Medical Qigong a Neigong (práce s vnitřní energií) pod vedením Vlastimila Kroupy. Každoročně se účastní několika seminářů a pobytů, kde si své znalosti a zkušenosti dále prohlubuje.

Neváhejte a přihlaste se již dnes, kapacita je omezená!

Zpět na aktuality
EN