Facebook Instagram Twitter
Domluvit konzultaci

Ke každému přistupujeme individuálně a komplexně vnímáme jeho stav.

Naše služby
postranni-text
uvozovky

Zdraví není všechno,
ale bez zdraví je všechno nic.

Rakouské přísloví

01

Než se vydáte
na cestu ke zdraví,


musíme se poznat

Na začátku se musíme lépe poznat. K tomu slouží vstupní konzultace, během které máte možnost probrat s terapeutem svůj zdravotní stav a dozvědět se, jaké možnosti nabízíme pro zlepšení či optimalizaci zdravotního stavu. Našim cílem je odhalit Vaše základní zdravotní potíže.

02

Vstupní vyšetření

odhalí cestu, kterou se společně vydáme

Během vstupního vyšetření terapeut provádí vyšetření dle pravidel tradiční čínské medicíny, tzn. na základě vyšetření pulzu, jazyka a dotazování stanoví celkovou diagnózu a principy léčby. Výstupem vstupního vyšetření je vyplněný dotazník s doporučením dalšího postupu a objednání termínu k první terapii. Terapie samotná tedy může začít až po vstupním vyšetření.

03


Postupně ke zdraví díky


individuálnímu plánu léčby

Individuální plán sestavíme na základě vstupního vyšetření. Ke každému člověku přistupujeme individuálně a ctíme rozhodnutí každého, proto si může klient vybrat z našich služeb právě jen takovou terapii, která ho vzhledem k dané situaci oslovila.“

Služby tradiční čínské medicíny

+

Vstupní vyšetření dle TČM

Rezervovat

Vstupní vyšetření slouží k tomu, abychom se vzájemně poznali a nabídli Vám individuální plán léčby na cestě ke zdraví. Na základě metody vyšetřování tradiční čínské medicíny (vyšetření pulzu, jazyka a dotazování se) terapeut stanoví celkovou diagnózu, principy léčby a individuální plán terapií. V ceně je zahrnuto úvodní ošetření.
Cena: 1 590 Kč

+

Stimulace akupunkturních bodů

Rezervovat

Stimulace akupunkturních bodů podporuje nerušený tok energie čchi tělem. Akupunkturní body jsou propojeny s jednotlivými orgány nebo jinými částmi organismu, které dokáží ovlivňovat. Tímto způsobem lze léčit široké spektrum obtíží.
Cena: od 400 Kč

+

Bowenova tlaková masáž

Rezervovat

Bowenova tlaková masáž je další metodou k ovlivnění toku Qi v těle. Zaměřuje se na určité meridiány a body, které jsou stimulovány tlakem. Je rovnocennou alternativou ke stimulaci akupunkturních bodů. Pomáhá k odeznění bolestí, poradí si s psychickými obtížemi a umí celkově zlepšit zdravotní stav klienta.
Cena: 590 Kč

+

Baňkování

Rezervovat

Provádí se pomocí různě velkých skleněných baněk, jež se zahřejí a přiloží na kůži. Dochází k prokrvení tkání, tím dosáhneme požadovaného léčebného efektu. Baňkování mírní bolesti a prostřednictvím reflexů pokožky navíc stimuluje i vnitřní orgány.
Cena: od 400 Kč

+

Tuina

Rezervovat

Čínské léčebné masáže tuina pracují se systémem akupunkturních drah a bodů a nabízejí mnoho možností, jak ovlivnit zdraví těla i ducha. Cílem masáží tuina je obnovit tok energie čchi v drahách, a tak navrátit zdraví organismu.
Cena: 990 Kč

+

Čchi-kung (Qi-gong)

Rezervovat

Jedná se o celostní soustavu cviků s tisíciletou tradicí. Podporuje klid a soustředění. Je nejen cvičením, ale i cestou k pozitivnímu přístupu k životu. Čchi-kung vhodně doplňuje léčbu tělesných i psychických obtíží. Cvičit můžete ve skupině nebo sami s lektorem.
Cena: od 210 Kč

+

Byliny

Rezervovat

Bylinná terapie (fytoterapie) je jedním z hlavních prostředků léčby a prevence onemocnění. Byliny se kombinují na základě stanovené diagnózy dle individuálních potřeb klienta. Užívají se buď ve formě odvarů, kuliček, tablet či sirupů.
Cena: individuální

+

Typologie dle TČM

Rezervovat

Provedeme analýzu Vaší osobní energie, Vašich silných stránek a životního potenciálu. Ukážeme vám, jaké podmínky si v životě máte nastavit, abyste si vytvořili celkovou životní rovnováhu, ve které bude vaše energie sílit. Tak budete mít podmínky pro přirozené zdraví, vitalitu a dlouhověkost.
Cena: 1 790 Kč

+

Omlazení pleti dle TČM

Rezervovat

Napomáhá k omlazování pleti a vyhlazení vrásek v oblasti obličeje. Bojuje s váčky a s tmavými kruhy pod očima. Řeší problematiku povislé pleti, léčí příčiny problémů s pletí a následně jejich následky. Po sérii 8 ošetření jsou viditelné výsledky vyhlazení pleti.
Cena: od 900 Kč

Doplňkové služby

+

Fyzioterapie

Rezervovat

Fyzioterapie je souhrn léčebných postupů, které mohou pomoci při odstranění bolesti nebo návratu ztracené funkce ať už následkem úrazu, onemocnění, sportovního nebo profesního přetěžování či špatného životního stylu. Pomocí pohybu a dalších speciálních postupů ovlivňuje fyzioterapie nejen pohybový systém, ale i systémy respirační, kardiovaskulární, nervové i psychické.
Cena: 990 Kč

+

Výživové poradenství

Rezervovat

Strava a její složení má velký význam pro ochranu a podporu zdraví. Naše tělo se vyvíjí a pracuje jen v závislosti na tom, co prošlo trávicím traktem, jaké živiny a kolik jich naše tělo může přijmout a jak s nimi umí nakládat. Pomůžeme vám nastavit si svůj jídelníček tak, abyste se ve svém těle mohli cítit dobře. Aby vám strava pomáhala, ne škodila.
Cena: od 450 Kč

+

Masáže

Rezervovat

Klasická masáž je prostředkem v boji proti stresu, napětí, vznikajícím traumatům a nemocem. Odstraňuje bolest, navozuje dobrou náladu a pohodu, povzbuzuje energii a zotavuje svalstvo. Pomáhá uvolnit mysl i tělo, posílit vitalitu a zlepšit fyzický i psychický stav organismu.
Cena: 990 Kč

+

Psychologické konzultace

Rezervovat

Ať už se nacházíte v jakékoli situaci, máte možnost vše probrat se zkušeným psychologem. Vzhledem k tomu, že mnoho nemocí má svůj původ v psychickém stavu, pomůžeme Vám na Vaší cestě ke zdraví.
Cena: 1 090 Kč

+

Terapie odbourávání stresu (kineziologie)

Rezervovat

Tato terapie je z velké části založena na kineziologii. Každý stres či nemoc se projeví na našich svalech, dojde k zablokování energetických toků. Pomocí testování svalů může terapeut tyto energetické blokády vyhledat a přerušený energetický tok obnovit, čímž se organismus začne automaticky vracet do rovnovážného stavu.
Cena: 1 090 Kč

+

Jóga

Rezervovat

Jóga posiluje tok energie a rovnováhu těla a mysli. K tomu napomáhají určité pozice (ásany), dechová cvičení (pránájámy) a meditace (dhjána). Celkově však jde v józe hlavně o duševní rozvoj, ne o naprosto přesnou gymnastiku. Cvičit můžete jak ve skupině, tak individuálně.
Cena: od 190 Kč

+

Individuální cvičení s trenérem

Rezervovat

Ať už jste nikdy necvičili nebo chcete získat jistotu v provedení jednotlivých cviků, jsou pro Vás individuální tréninky s trenérem tím pravým. K sestavení tréninkového plánu přistupujeme individuálně.
Cena: od 670 Kč

+

Kosmetika

Rezervovat

Kosmetické ošetření rukou a nohou profesionální přírodní kosmetikou Priody a jejich vyživujícími maskami.
Cena: od 220 Kč

Kompletní ceník našich služeb si můžete stáhnout ZDE

Nevíte si rady?


Nevadí! Obraťte se na nás, rádi Vám s tím pomůžeme.

Abychom Vám léčbu ulehčili, nabízíme byliny ke koupi přímo na klinice.

V tradiční čínské medicíně zaujímají byliny důležité místo (více o fytoterapii). U nás na recepci si můžete zakoupit kompletní sortiment doplňků výživy TČM se zaměřením na civilizační choroby (hypertenze, cukrovka, poruchy štítné žlázy), problémy s otěhotněním, únavový syndrom, bolesti hlavy a migrény, potíže trávícího traktu, psychiatrické diagnózy, potíže s imunitou, alergie, kožní problémy, gynekologické obtíže, dětská onemocnění apod. Pro informace o konkrétních produktech nás, prosím, kontaktujte.

Když bolest
nepočká

Fungujeme také jako jakási pohotovost, akutní linka, na kterou se můžete obrátit v případě akutních potíží, které nesnesou odklad několika dní, např. blokace zad, migrény, atd. V tomto případě může být klient ošetřen co nejdříve, a teprve poté absolvuje vstupní vyšetření dle zásad tradiční čínské medicíny. Ozvěte se nám a společně zjistíme, co pro Vás můžeme udělat.

Zaujaly Vás naše služby? Domluvte si
svou vstupní konzultaci s našim terapeutem!

Terapeut během vstupní konzultace zjistí vše potřebné o Vašem zdravotním stavu. Na základě získaných informací pak vytvoří diagnózu a navrhne další postup.

Kontaktovat
EN