Facebook Instagram Twitter
Domluvit konzultaci
China Care

>

Aktuality

>

Rozhovor s jednatelkou a spolumajitelkou společnosti China Care ADÉLOU GROSSOVOU

Rozhovor s jednatelkou a spolumajitelkou kliniky China Care ADÉLOU GROSSOVOU

2.7.2019

Spolumajitelka a jednatelka společnosti China Care poskytla rozhovor pro magazin JO Hair STAR!

Adéla Grossová má na starosti každodenní provoz kliniky, finance a komunikaci s terapeuty, vymýšlí nové aktivity, schází se s obchodními partnery atd. Čínskou medicínu obdivuje a považuje za plnohodnotnou alternativu a doplněk k moderní západní medicíně

Společnost China Care byla založena na počátku roku 2018 na základě spolupráce odborníků v oblasti tradiční čínské medicíny (Vladimír Hirka), provozu a financí (Adéla Grossová) a obchodu a marketingu (Vojtěch Havránek). Provoz byl zahájen v červenci 2018.

Jejím hlavním úkolem je pomáhat klientům vyřešit jejich zdravotní obtíže tím, že řešíme příčiny problémů, místo abychom pouze tlumili následky. Každému klientovi vytváříme individuální plán léčby podle konkrétních příznaků. Propojujeme východní a západní medicínu a z obojího si bereme to nejlepší.

Jaké služby nabízí společnost China Care, o co je největší zájem, informace o terapeutech a mnoho více se dozvíte na stránkách https://johairstar.cz/cinskou-medicinu-obdivuji-rika-adela-grossova/, kde naleznete celý rozhovor.

Zpět na aktuality
EN