Facebook Instagram Twitter
Domluvit konzultaci
China Care

>

Aktuality

>

Přijďte za námi na festival Evolution

Přijďte za námi na festival Evolution

22. - 24. 3. 2019

Přijďte v březnu s námi přivítat jaro na festival Evolution! Konat se bude ve dnech 22. - 24. 3. 2019 na Výstavišti Holešovice v Praze. Najdete tu pod jednou střechou vše, co souvisí se zdravým životním stylem, od nákupů přes ochutnávky a poradny až po festivalové programy pro celou rodinu. Opět na vás čeká nepřeberné množství novinek, trendů a inspirace pro zdravé tělo i duši.

Pozadu nezůstane ani programová nabídka - během tří dnů na 7 pódiích vystoupí téměř 200 účinkujících. Kromě přednášek, seminářů a uměleckých vystoupení se připravují také konzultace a poradenství, kuchařská dema, ukázkové lekce, praktické workshopy nebo programy pro děti.

Na festivalu budeme mít svůj stánek, kde se na Vás po celou dobu konání veletrhu budeme těšit. Potěšíme Vás malým dárkem, ale hlavně informacemi, co můžete udělat pro své zdraví, abyste se cítili opravdu dobře.

Festivalové přípravy už jsou v plném proudu a my budeme rádi, když si třetí březnový víkend poznamenáte do svých diářů, protože na Festivalu Evolution byste rozhodně neměli chybět!

Přečtěte si o nás přímo na stránkách Festivalu Evolution:

Festival Evolution
Zpět na aktuality
EN