Facebook Instagram Twitter
Domluvit konzultaci
obrazek

3000 let zkušeností
v moderním pojetí na 300m²

Více o službách
obrazek
postranni-text
uvozovky

Moudrý člověk by měl poznat,
že zdraví je jeho nejcennější majetek.

Hippokrates

Dnešní doba je charakteristická rychlostí, stresem a uštvaností. Musíme tedy hledat cesty, jak vytvořit harmonii a rovnováhu mezi tělem a duchem. To je také základní princip celostní medicíny. Člověk by měl naslouchat svému tělu, které nám umí dávat nejrůznější informace a varování, čímž se dostává ke zjištění příčiny poruch. Naše tělo disponuje množstvím samoléčebných mechanismů, které dokáží sladit organismus jako orchestr před koncertem, jen mu musíme naslouchat a vytvořit vhodné podmínky. Proto jsme se rozhodli založit naši kliniku.

Klinika tradiční
čínské medicíny

„Pomáhame lidem najít cestu k sobě samým, rozumět signálům těla a vnitřním pocitům s cílem dojít ke zdraví.“

Na této cestě chceme být vašimi průvodci.

fotka

Jaké je poslání
naší kliniky
China Care?

Naše klinika je propojením východní a západní medicíny, tradičních a moderních přístupů k lidskému organismu. Klademe důraz na změnu životního stylu a uvažování o svém zdraví a nemocech. Chceme našim klientům pomoci být silnými osobnostmi se zdravým a silným tělem.

Poskytujeme
komplexní
služby

Svým klientům nabízíme celou řadu služeb, které kombinujeme do individuálních léčebných plánů na míru tak, aby byla zajištěna optimální léčba, která vede ke zlepšení fyzického i psychického stavu klienta.

Domluvte si svou vstupní konzultaci
s naším terapeutem!

Terapeut během vstupní konzultace zjistí vše potřebné o Vašem zdravotním stavu. Na základě získaných informací pak vytvoří diagnózu a navrhne další postup.

Kontaktovat
EN