Facebook Instagram Twitter
Domluvit konzultaci
obrazek

Kvalitní a individuální péče
pro Vaše zdraví

obrazek

Náš tým

Vladimír Hirka

Terapeut TČM, trenér fitness a jógy, výživový poradce

Vladimír je již téměř 20 let osobním trenérem fitness a jógy, a také výživovým poradcem. Zabývá se řízenou bylinnou terapií a akupunkturou. Vladimír je již téměř 20 let osobním trenérem fitness a jógy, a také výživovým poradcem. Zabývá se řízenou bylinnou terapií a akupunkturou Vladimír je již téměř 20 let osobním trenérem fitness a jógy, a také výživovým poradcem. Zabývá se řízenou bylinnou terapií a akupunkturou Vladimír je již téměř 20 let osobním trenérem fitness a jógy, a také výživovým poradcem. Zabývá se řízenou bylinnou terapií a akupunkturou

Celý text

Luboš Tranta

Terapeut TČM

Dlouhá léta sbírá svoje zkušenosti a znalosti na poli tradiční čínské medicíny. Svoji profesní dráhu začínal jako masér a terapeut, kde uplatnil nadšení pro práci s lidmi, dokonalou znalost fyziognomie a celoživotní nadšení pro zdraví, harmonii a soulad těla a duše. Jeho přirozená touha po vzdělání, které si neustále doplňuje, ho před mnoha lety zavedla ke studiu TČM. Úspěšně dokončil studium a získal magisterský titul na prestižní Westminsterské univerzitě v Londýně. Zde vystudoval akupunkturu podle pěti prvků a také tradiční fytoterapii.

Celý text

Jana Škrletová

Terapeutka TČM

K tradiční čínské medicíně se dostala spletitou cestou, na níž byla nejprve pacientem. Jelikož ji prastará metoda naprosto okouzlila a její výsledky byly zřejmé, chtěla vědět víc a začala čínskou medicínu studovat. V posledních letech se věnuje práci terapeutky TCM naplno a spolupráce s klienty ji zcela naplňuje. Co pro ni tradiční čínská medicína znamená? Je to cesta, cesta k dobrému pocitu ze života bez zdravotních problémů. Čínská medicína nedělá zázraky, ale nabízí možnosti. Po té cestě je třeba jít a nikdo to za vás neudělá. Není možné přehodit zodpovědnost za svou cestu ke zdraví na někoho jiného. Každý jsme tu sám za sebe, ale terapeut je velmi cenný v tom, že může zprostředkovat komunikaci mezi vámi a zkušenostmi prověřenou metodou založenou na myšlence rovnováhy… je jedno, jestli rovnováhy yin a yang nebo čehokoliv jiného. Vnesete-li do vašeho života rovnováhu právě tam, kde chybí, tělo začne reagovat.

Celý text

Alena Bernardová

Terapeutka TČM

Její celoživotní láskou je čínská medicína, neboť nejenže dává odpovědi na otázku „proč vzniká nemoc“, ale zároveň nabízí i řešení zdravotních problémů. A protože celý organismus funguje ve vzájemných souvislostech, mnohdy se vyléčí souběžně s daným problémem i jiné obtíže. Je absolventkou kompletního studia v tradiční čínské medicíně (2011 – 2017), které bylo úspěšně zakončeno zkouškou z výuky fytoterapie, akupunktury, Tui Na masáží, dietetiky, baňkování, psychologie, základů klasické medicíny, Qi Gongu a v neposlední řadě z diagnostiky syndromů, jazyka, pulzu. Samozřejmostí je pro ni se nadále vzdělávat v tomto oboru návštěvou dalších seminářů, praxí na klinikách čínské medicíny a supervizí u erudovaných lékařů a praktiků.

Celý text

Ivan Bartoš

Terapeut TČM

Celý svůj profesionální život působil Ivan spíše v technické oblasti (mechanizace, doprava, vývoj, IT, administrace počítačových sítí, serverů, vzdálené řízení apod.), až mu došlo, že ho technika již vůbec nenaplňuje. Naštěstí objevil Školu pěti dovedností (TCM Institut v Praze). Jeho vážený učitel a přítel MUDr. Lucký mu ukázal, jak poodhalit tajemství tradiční čínské medicíny, jak působí Qi v nás, v přírodě, vesmíru, jak používat meridiány, jejich body a definitivně se zamiloval do bylin a jejich dechberoucích kombinací. Někdy si posteskne, že s uměním TCM začal pozdě, je toho tolik zajímavého k učení! Staří mistři nám odkázali nezměrně hlubokou studnici vědomostí, která rozhodně stojí za zkoumání.

Celý text

Bohumila Vejrážková

Terapeutka TČM, fyzioterapeutka, masérka

Jako své životní poslání vnímá práci s člověkem. Jak jeho tělesnou schránkou, tak člověkem jako celkem – nádhernou bytostí, ve které se snoubí fyzické s duchovním. Lidské tělo, to, jak pracuje a jak se pohybuje, jí imponovalo již od mládí, kdy se jako závodnice a následně i trenérka věnovala moderní gymnastice. Její cesta pokračovala vysokoškolským studiem fyzioterapie a kinantropologie, které jí umožnilo detailně nahlédnout do tajů fungování lidského organismu a přivedlo ji k bližší práci s člověkem a k léčení.

Celý text

Chcete být součástí teamu?

Domluvte si svou vstupní konzultaci
s naším terapeutem nyní zdarma!

Terapeut během vstupní konzultace zjistí vše potřebné o Vašem zdravotním stavu. Na základě získaných informací pak vytvoří diagnózu a navrhne další postup.

Kontaktovat
EN