Facebook Instagram Twitter
Domluvit konzultaci

Mgr. Bohumila Vejrážková, PhD.

Terapeutka TČM, fyzioterapeutka

 

Jako své životní poslání vnímá práci s člověkem. Jak jeho tělesnou schránkou, tak člověkem jako celkem – nádhernou bytostí, ve které se snoubí fyzické s duchovním.

 

Lidské tělo, to, jak pracuje a jak se pohybuje, jí imponovalo již od mládí, kdy se jako závodnice a následně i trenérka věnovala moderní gymnastice. Její cesta pokračovala vysokoškolským studiem fyzioterapie a kinantropologie, které jí umožnilo detailně nahlédnout do tajů fungování lidského organismu a přivedlo ji k bližší práci s člověkem a k léčení.

 

Po absolvování lékařské fakulty a jisté praxi v oboru fyzioterapie jí ale něco neustále chybělo a při práci s klienty nacházela mnoho nezodpovězených otázek ohledně jejich zdraví. Tuto chybějící část plnou otazníků jí pomohlo doplnit studium východních terapeutických technik, které více propojují fyzickou podstatu člověka s psychickou a duchovní. Tento holistický přístup jí do sebe zapadal a krásně doplnil její vzdělání v západní medicíně. Zejména absolvování Institutu Tradiční čínské medicíny jí otevřelo úplně nový pohled na fungování lidského těla a přístupu ke zdraví obecně.

Zpět
EN