Facebook Instagram Twitter
Domluvit konzultaci

Aktuality

Celkem 22 příspěvků

Zobrazit aktualitu

Provozní doba o Velikonocích

16. dubna 2019

V období Velikonoc bude otevírací doba naší kliniky změněna následujícím způsobem:

Zobrazit aktualitu

Nový kurz dětské jógy

8. dubna 2019

Znovu vypisujeme oblíbený kurz dětské jógy. Bude se konat každé pondělí od 16 hodin, délka jedné lekce je 45 minut. Kurz bude mít celkem 11 lekcí v termínu od 8. dubna do 24. června 2019.

Zobrazit aktualitu

NOVĚ na klinice: Produkty z korejského ženšenu

18. dubna 2019

NOVĚ na naší klinice můžete zakoupit produkty firmy GINLAC vyrobené z pravého korejského ženšenu. Ženšen pravý je nejsilnějším posilujícím prostředkem asijské medicíny a je hodnocen jako nejúčinnější adaptogen.

Zobrazit aktualitu

Workshop - Zajímavosti o Číně a čínské kuchyni

27. dubna 2019

Jsme moc rádi, že máte zájem o přednášky a workshopy, které pro vás v China Care pořádáme. Vážíme si toho, že věnujete svůj čas tomu nejcennějšímu, co všichni máme, a to je naše zdraví. Chceme, abyste si z našich seminářů odnášeli co nejvíce poznatků, a tím o sebe mohli v rámci prevence pečovat.

Zobrazit aktualitu

Seminář: Tradiční čínská medicína

22. března 2019

Znovu vypisujeme oblíbený seminář o tradiční čínské medicíně. Workshop - tradiční čínská medicína se bude konat opět na naší klinice v pátek 22.3.2019 od 16 do 19 hodin.

Zobrazit aktualitu

Redukce váhy pomocí tradiční čínské medicíny

4. března 2019

Jaro a léto se blíží – jste připraveni? My ano! Našli jsme pro vás řešení redukce hmotnosti. Spojili jsme naše nejlepší služby do jedinečného balíčku – tradiční čínská medicína, cvičení a jídelníček. Pomůžeme vám výrazně změnit váš životní styl.

Zobrazit aktualitu

Napsali o nás: Časopis Maminka

11. března 2019

Také v časopise Maminka jste se mohli dočíst o China Care.

Zobrazit aktualitu

Zúčastníme se MINERVAFESTu

16. - 17. března 2019

Již 16.-17. března se s námi můžete potkat na MINERVAFESTu - Festivalu poznání a kreativního života. Pod jednou střechou si budete moct vybrat svého odborníka na lidské tělo i duši.

Zobrazit aktualitu

Workshop: Jak na jarní únavu

9. března 2019

Také máte pocit, že to je každým rokem stejné…? Opět jaro a vy, místo abyste se radovali z jarního sluníčka, cítíte se vyčerpaně a bez energie?

Zobrazit aktualitu

Napsali o nás: Časopis Moje zdraví

23. února 2019

Také časopis Moje zdraví ve svém aktuálním čísle zveřejnil informace o China Care.

Zobrazit aktualitu

Tradiční čínská medicína

22. února 2019

Znovu vypisujeme oblíbený seminář o tradiční čínské medicíně. Workshop - tradiční čínská medicína se bude konat opět na naší klinice v pátek 22.2.2019 od 16 do 19 hodin.

Zobrazit aktualitu

Přijďte za námi na festival Evolution

22. - 24. 3. 2019

Festivalové přípravy už jsou v plném proudu a my budeme rádi, když si třetí březnový víkend poznamenáte do svých diářů, protože na Festivalu Evolution byste rozhodně neměli chybět!

Zobrazit aktualitu

Účastníme se festivalu Miluj svůj život 15.-17.2.2019

15.2.-17.2.2019

Ve dnech 15.-17.2.2019 se uskuteční v PRAZE v pořadí již 54. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů Miluj svůj život.

Zobrazit aktualitu

Workshop: Jak se vyvarovat nachlazení a viróz

9. února 2019

Přinášíme Vám další workshop na naší klinice, tentokrát na velmi aktuální téma. Chřipka či rýma, neboli napadení vnějším patogenem, jsou velmi nepříjemné, omezují nás v našem osobním a pracovním životě. Dalším nepříjemným aspektem je skutečnost, že jsme buď nakaženi virem nebo nákazu šíříme dál. V dnešní době je zvykem, že s virózou či chřipkou chodíme do práce a snažíme se normálně fungovat. Bohužel si tím velice škodíme, neboť důsledky podceňování léčby této nemoci, kterou vnímáme jako banální onemocnění, mohou mít pro nás fatální důsledky v podobě např. onemocnění srdce, revmatismu, autoimunitního onemocnění a permanentní únavy.

Zobrazit aktualitu

Napsali o nás: Časopis Krásná & Zdravá

5. února 2019

V aktuálním čísle časopisu Zdravá & Krásná vyšel také poukaz 1+1 na naše služby.

Zobrazit aktualitu

Vypisujeme nový kurz qigongu

4.1.2019

Abychom vám pomohli s novoročním předsevzetím „cvičit a více se hýbat“, rozhodli jsme se vypsat kurz qigongu.

Zobrazit aktualitu

Změna otevírací doby v období Vánoc

7.12.2018

V pracovních dnech 27.12., 28.12. a 31.12. tu pro Vás budeme jako pohotovost. Budete-li nás potřebovat, prosím volejte na telefonní číslo 777 80 22 11 nebo pište na info@chinacare.cz a my pro Vás najdeme vhodný termín.

Zobrazit aktualitu

Na naši kliniku hledáme RECEPČNÍ

7.12.2018

Na naši kliniku tradiční čínské medicíny hledáme RECEPČNÍ. Naše klinika propojuje východní a západní medicínu, proto je výhodou, pokud se v těchto systémech orientujete.

Zobrazit aktualitu

NOVĚ otevřena kineziologická poradna

6.12.2018

Práce se systémem kineziologie odstraňuje bariéry, které jsme si vytvořili v minulosti a pomáhá nám rozhodnout se v přítomnosti.

Zobrazit aktualitu

JIŽ ZÍTRA! Den otevřených dveří

2. listopadu 2018

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost prohlédnout si naši kliniku! Den otevřených dveří se koná již zítra v sobotu 1.12.2018 od 10 do 16 hodin. Než začnou přípravy na Vánoce v plném proudu, přijďte se k nám podívat, zacvičit si a zrelaxovat se.

Zobrazit aktualitu

Účastníme se prodejní výstavy EZOTERA Praha

14. listopadu 2018

S radostí oznamujeme, že klinika China Care bude součástí výstavy EZOTERA Praha, která se koná již tradičně v hale TJ Pankrác, Lomnického 1, Praha 4-Nusle.

Zobrazit aktualitu

Účastníme se veletrhu Biostyl-Ecoworld

2. listopadu 2018

Abychom Vám byli ještě blíž, rozhodli jsme se zúčastnit veletrhu BIOSTYL-ECOWORLD ve dnech 9.-11.11.2018. Jedná se o mezinárodní veletrh zdravé výživy, zdravého životního stylu a ekologicky šetrných výrobků a služeb. Konat se bude na Výstavišti v Praze 7 – Holešovicích. Na veletrhu budeme mít svůj stánek, kde se na Vás po celou dobu konání veletrhu budeme těšit. Navštívit nás můžete v pátek 9.11. a v sobotu 10.11. od 9:00 do 18:00 a v neděli 11.11. od 9:00 do 16:00 hodin. Potěšíme Vás malým dárkem, ale hlavně informacemi, co můžete udělat pro své zdraví, abyste se cítili opravdu dobře.

Zobrazit aktualitu

Dárkové vouchery již v prodeji!

31. října

Pro velký zájem jsme pro Vás připravili k prodeji dárkové vouchery, které můžete využít třeba jako vánoční dárek pro své blízké. K dispozici jsou následující poukazy

Zobrazit aktualitu

NOVĚ: Vinyasa jóga s Janou Čermákovou

30. října 2018

Jde o lekci dynamické jógy zaměřenou na efektivní rozhýbání a protažení těla. Pozornost je směřována především k dechu a k práci s ním. K nádechům a výdechům se přídávají i pohyby těla, které plynou do jednoduchých sekvencí a pozic. Lekce je zakončena krátkou relaxací a celkovým uvolněním, které si s sebou můžete vzít na zbytek dne.

Zobrazit aktualitu

Kosmetické ošetření

24. října 2018

Připravili jsme si pro Vás novou služba, a to luxusní kosmetické ošetření českou přírodní kosmetikou Capri, která je vyráběna podle vlastních, originálních receptur, jejíž základem jsou vzácné složky kozího mléka, doplněné surovinami mořského původu a rostlinnými extrakty.

Zobrazit aktualitu

Nová lekce jógy v angličtině! New yoga lesson in English!

23. října 2018

Moving your body first thing in the morning sets your intention for the day and when you can do it mindfully with your breath, the presence will carry through your day. Experience traditional Hatha postures and movements, breathing exercises and a short meditation to start your day.

Zobrazit aktualitu

Tradiční čínská medicína

25. ledna 2019

Znovu vypisujeme oblíbený seminář o tradiční čínské medicíně. Workshop - tradiční čínská medicína se bude konat opět na naší klinice v pátek 25.1.2019 od 16 do 19 hodin. Vstup je ZDARMA. Na workshop se prosím registrujte telefonicky na tel. čísle 777 80 22 11 – kapacita je omezená.

Zobrazit aktualitu

Nová lekce Hatha jógy

24. října 2018

Lekce Hatha jógy se zaměřuje především na správné provedení ásan, znamená to tedy, že jsou pomalejší přechody mezi jednotlivými ásanami a delší výdrž v pozici. Člověk tak má dostatek času na uvědomění si svého těla. V každé lekci samozřejmě nechybí ani úvodní a závěrečná relaxace.

Zobrazit aktualitu

Osobní typologie dle TČM

24. října 2018

Na speciální konzultaci vám ukážeme, jakou energii máte, jaké jsou vaše silné stránky a váš životní potenciál. Ukážeme vám, jaké podmínky si v životě máte nastavit, abyste si vytvořili celkovou životní rovnováhu, ve které bude vaše energie sílit. Díky této rovnováze tak budete mít podmínky pro přirozené zdraví, vitalitu a dlouhověkost.

Zobrazit aktualitu

Přijďte strávit dopoledne s qi qongem!

12. října 2018

Dne 20. října vás od 9 do 12 hodin srdečně zveme na dopolední cvičící Qi gong workshop se Zbyňkem Gabrielem. Vstupné je ZDARMA. Na workshop se prosím registrujte telefonicky na tel. čísle 777 80 22 11 – kapacita je omezená.

Zobrazit aktualitu

Beauty ošetření pleti

12. října 2018

Rádi bychom Vám oznámili, že jsme si pro Vás připravili novou službu, a to beauty ošetření pleti. Beauty ošetření napomáhá k omlazování pleti a vyhlazení vrásek v oblasti obličeje. Bojuje s váčky a s tmavými kruhy pod očima. Řeší problematiku povislé pleti, léčí příčiny problémů s pletí a následně jejich následky. Po sérii 8 ošetření jsou viditelné výsledky vyhlazení pleti.

Zobrazit aktualitu

Seminář: Tradiční čínská medicína

25. ledna 2019

Znovu vypisujeme oblíbený seminář o tradiční čínské medicíně. Workshop - tradiční čínská medicína se bude konat opět na naší klinice v pátek 25.1.2019 od 16 do 19 hodin.

Zobrazit aktualitu

Jak jíst, abychom byli skutečně zdraví?

6. října 2018

Srdečně vás zveme na dopolední workshop s Tomášem Mrázkem o zdravém stravování, který proběhne v sobotu 6.října od 9 do 12 hodin v prostorech naší kliniky. Vstupné je ZDARMA. Na workshop se prosím registrujte telefonicky na tel. čísle 777 80 22 11 – kapacita je omezená.

EN